Nowości, Wielki Format

Warsztaty z oklejania pojazdów

Spandex zaprasza na bezpłatne warsztaty z oklejania pojazdów. Celem zorganizowanych przez Spandex warsztatów jest doskonalenie umiejętności profesjonalnego oklejania pojazdów przy użyciu wysokiej jakości folii Oracal i Orajet oraz specjalistycznych akcesoriów. Warsztaty poprowadzi Manfred Hunold z firmy Stema, ekspert w tej dziedzinie, specjalnie zaproszony przez Spandex.

Uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w jednej z dwóch sesji, o godzinie 9 lub 14. Dla odwiedzających przygotowano specjalne ceny na zestawy akcesoriów pomocnych przy oklejaniu pojazdów. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów otrzyma najnowszą wersję płyty DVD z obrysami pojazdów, na której znajdują się najbardziej popularne marki i modele samochodów.

Warsztaty są bezpłatne i odbędą się 9 października w siedzibie Spandex przy ul. Gidzińskiego 10 w Warszawie. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na jedną z dwóch sesji. Więcej informacji o warsztatach można uzyskać pod numerem (022) 5750666 lub pisząc na adres spandex.pl@spandex.com