Nowości, Wielki Format

Wiele nowości

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oraz mając na uwadze wymagania rynku outdoorowego w Polsce, PolKos wraz z firmą Lambda wprowadza na rynek nowy ploter do produkcji wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. RAINBOW JET RB 325 to wielkoformatowy ploter drukujący atramentami na bazie solwentów z rozdzielczością 300 DPI i max szerokością zadruku 3250 mm.

Ploter może drukować na foliach samoprzylepnych, papierach, siatkach, tkaninach, flagach itp.

Dzięki wyposażeniu w specjalną szynę do odprowadzania atramentu, można zadrukować również siatkę bez podkładu. Maszyna wyposażona jest także w wałki odwijające i odbierające materiał, oraz wstępne podgrzewanie materiału przed wejściem pod głowice.

Specjalnie zaprojektowany „system spoczynku” ogranicza zużycie atramentu, oraz opóźnienie w ponownym rozpoczęciu druku. Dodatkową zaletą tego plotera jest system przeciwdziałający zapychaniu się głowic podczas przerw w druku. Ploter drukuje głowicami XAAR XJ 126

PolKos poinformował również o nowości w „stajni”. Dobrze znany klientom ze swojej niezawodności i fantastycznych efektów druku model SJ 745 zostanie zastąpiony nowym modelem XJ 740. Ploter będzie jeszcze szybszy od swojego poprzednika i kompleksowo wyposażonym w nawijarkę o udźwigu do 50 kg.

Również niebawem najszersza maszyna z oferty Rolanda AJ 1000 będzie miała swojego „młodszego brata”. AJ 740 to nowość, która w opinii dostawców ma zaskoczyć wszystkich klientów. Maszyna o obszarze roboczym 1870 mająca wszystkie cechy popularnej już w Polsce „tysiączki”. Druk do 81m/h, atramenty oryginalne EcoExtreme, nawijarka do 100 kg, 3 elektronicznie sterowane grzałki, automatyczny system konserwacyjny, to tylko niektóre cechy jakimi charakteryzować się będzie nowy model AJ 740.

www.polkos.com.pl

www.lambda.pl