Nowości, Wielki Format

Nowość Sun Chemical Screen dla użytkowników urządzeń Turbojet

W ostatnim czasie firma Sun Chemical Screen wprowadziła na rynek nowy atrament, przeznaczony dla użytkowników cyfrowych maszyn wielkformatowych HP Scitex Turbojet. Jak zapewnia producent, pozwoli on na uzyskanie oszczędności związanych z drukowaniem rzędu 20%.

Ostatnia nowość Sun Chemical Screen to kolejny atrament z linii Streamline. Atrament, oferowany na podstawie umów typu OEM, uwzględnia kolor i właściwości urządzenia, w którym ma być stosowany, gwarantując dokładne dopasowanie w zakresie kolorów, parametrów wtrysku, kleistości, konsystencji, szybkości schnięcia i wskaźnika odparowywania.

Nowa farba Sun Chemical Screen sprawia, że nie ma potrzeby przepłukiwania urządzenia Turbojet przed użyciem czy tworzenia specjalnego profilu kolorów. Może być ona przelana bezpośrednio do aktualnie używanych zbiorników w urządzeniu, a druk może być kontynuowany.

Tony Cox, menedżer ds. biznesu cyfrowego i marketingu Sun Chemical Screen, powiedział: Od czasu wprowadzenia w 2005 roku linii Streamline, firma Sun Chemical konsekwentnie wprowadza do swojej oferty nowe atramenty, które można wykorzystywać w 70% zainstalowanych na rynku cyfrowych maszyn wielkoformatowych. Dzięki HP Scitex Turbojet, Sun Chemical Screen ponownie rozwinął łatwą w użyciu, wysokojakościową formułę, gwarantując klientom, że będą mogli wygodnie i bezpiecznie zaadaptować nowy system atramentów oferujący znaczące obniżki kosztów. Cena naszego produktu może wynosić nawet do 20% mniej niż w przypadku atramentu oferowanego w ramach umowy OEM.

Rynek atramentów był tradycyjnie zdominowany przez umowy OEM, co często prowadziło do wiązanych transakcji sprzedaży i serwisu. Sun Chemical Screen, wykorzystując swoje doświadczenia i ekspertyzy dotyczące atramentów rozpuszczalnikowych, rzucił wyzwanie tej tendencji, aby przez swoje działania dać firmom zajmującym się cyfrowym drukiem wielkoformatowym większe możliwości wyboru materiałów. Dzięki temu użytkownicy maszyn Turbojet nie tylko uzyskają większe korzyści finansowe dzięki zakupowi większej ilości atramentów, ale otrzymają także bezkonkurencyjny poziom wsparcia ze strony największego na świecie producenta farb i pigmentów, jakim jest firma Sun Chemical.