Nowości, Wielki Format

Wyprzedź konkurencję

W dniu 18 lipca w Katowicach odbędzie się pierwsze ze spotkań z cyklu Dzień otwarty z drukarką SaturnJET , który organizuje firma SIGNTECH C.E.


Pokaz będzie promować najnowszą drukarkę DGI w ofercie SIGNTECH. Katowicka prezentacja będzie składała się z części teoretycznej oraz praktycznego pokazu i odbędzie się w siedzibie firmy SIGNTECH przy ul. Gliwickiej 234.

Informacje o produkcie

Dzięki zastosowaniu głowic Konica drukarka SaturnJET gwarantuje fotograficzną jakość druku (720 x 1440 dpi) i zapewnia wysoką jego stabilność. Sześciokolorowy system druku gwarantuje uzyskanie wspaniałej kolorystyki wydruków. Zastosowany w drukarce tusz typu light solvent zapewnia odpowiednią trwałość wydrukom.
Pewnie wielu z nas zadaje sobie pytanie co czyni drukarkę SaturnJET tak wyjątkową? Dlaczego potencjalny klient powinien zastanowić się nad jej wyborem? Przecież na rynku dostępne są urządzenia zapewniające porównywalną prędkość czy też jakość druku. Sekret pewnego do przewidzenia sukcesu rynkowego drukarki SaturnJET to przede wszystkim zdecydowanie niższe koszty produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości druku. To, co odróżnia ją od innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku to system zaopatrzenia w tusz. Stosowane w urządzeniach konkurencyjnych kartridże to z pewnością sposób na zapewnienie wydrukom wysokiej jakości, niestety okazują się one bezwzględnie drogie w codziennej eksploatacji. SaturnJET zasilany jest oryginalnym, zdecydowanie tańszym tuszem bezpośrednio z butelki (1 litr), dzięki czemu koszt zadruku jest wyraźnie niższy niż w przypadku urządzeń konkurencyjnych. Mniejsze koszty druku to wyższy margines zysku, a co za tym idzie zdecydowanie krótszy czas zwrotu nakładów inwestycyjnych.

Więcej informacji udziela Daniel Depak, dyrektor handlowy SIGNTECH C.E.

SIGNTECH C.E. Sp. z o.o.
ul. Gliwicka 234
40-861 Katowice

tel. +48 32 254 81 20
fax. +48 32 254 85 27
e-mail: office@signtech.com.pl
www.signtech.com.pl