Nowości, Wielki Format

Premierowa instalacja HP Designjet 8000 na rynku polskim

 

Nowy model HP Designjeta miał swoją premierę na początku roku. Już w końcu kwietnia pierwszy Designet 8000sr rozpoczął pracę w drukarni Agar z Piły. Maszynę zainstalowała firma Digiprint.

Drukarka ma szerokość zadruku 1626 mm. Produkt wyposażony jest w 6 kolorowy tryb druku, 6 głowic po 256 dysz na każdy kolor. Małe zużycie atramentu oraz niskie koszty eksploatacji dzięki technologii piezoelektrycznej, która pozwala drukować bezpośrednio na nośnikach niepowlekanych korzystnie wpływają na koszty eksploatacji i jakość wydruków, które charakteryzują się bardzo dobrą wyrazistością.

Maszyna dzięki opcjonalnemu, automatycznemu systemowi odbioru daje możliwość drukowania bez nadzoru.

Model SR wyposażony jest standardowo w rip Onyx SignEZ v7.0. Drukarka posiada najniższą cenę dla produktów 64-calowych. W trybie produkcyjnym 540x720dpi maszyna drukuje do 10,2m²/h. HP Designjet 8000 to doskonały ploter przeznaczony dla drukarni cyfrowych i producentów oznakowań. Umożliwia drukowanie zarówno małych znaków, jak i dużych banerów. Urządzenie wyróżnia się bardzo korzystnym wskaźnikiem ceny do wydajności.

Firma Digiprint oferuje sprzedaż, instalację i serwis produktów serii HP Designjet.