Nowości, Wielki Format

Rozwiązanie dla LFP

 

Dotychczas wielu klientów stojących u progu decyzji o wyborze urządzenia do druku wielkoformatowego stało przed poważnym dylematem – wybrać urządzenie gwarantujące dobrą jakość druku, jednocześnie godząc się na wysokie koszty eksploatacyjne (tusze i głowice) i niezbyt dużą trwałość wydruków albo drukarkę opartą na twardym solwencie. Technologia ta gwarantuje najniższe na rynku koszty druku przy zachowaniu wysokiej trwałości drukowanych prac. Z drugiej jednak strony nie pozwala ona na uzyskanie takiej jakości druku co drukarki np. ecosolwentowe, co dość znacznie ogranicza możliwość wykonywania części zleceń. Firma SIGNTECH C.E., zaproponowała bardzo ciekawe rozwiązanie, które łączy te z pozoru sprzeczne cechy. Drukarka DGI XP 2506D jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów co do jakości prac przy jednoczesnym zachowaniu najniższych kosztów druku. Atrakcyjna cena zakupu XP 2506D gwarantuje szybki zwrot nakładów poniesionych na inwestycję, dodatkowo firma SIGNTECH C.E. proponuje bardzo atrakcyjną ofertę leasingową.

Dzięki zastosowaniu nowego typu głowic Xaar o wysokiej rozdzielczości oraz systemu 6 kolorów drukarka XP 2506D zapewnia bardzo wysoką jakość druku. Podwójna ilość głowic gwarantuje uzyskanie wysokiej prędkości druku. XP 2506D może się również pochwalić dużą szerokością zadruku – 2.50 m. Ponieważ XP 2506D opiera się na technologii twardego solwentu koszty druku utrzymują się na poziomie 1-2 zł, w zależności od trybu pracy drukarki. Same zaś wydruki są odpowiednio trwałe i odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, dlatego też nie wymagają one dodatkowego zabezpieczenia.

– Fundamentalnym kryterium wyboru drukarki jest zaplecze serwisowe. Jest to niesamowicie ważne kryterium ze względu na fakt, iż ma ono bezpośredni wpływ na bezpieczną i długoletnią eksploatację urządzenia. W przypadku wszystkich oferowanych przez naszą firmę drukarek gwarantujemy pełną opiekę serwisową, zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną. Skład części zamiennych, tusze, media oraz wysoko kwalifikowany personel techniczny dba o maksymalne zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów – mówi Magdalena Mietkiewicz z SIGNTECH C.E.

www.signtech.com.pl