Nowości, Wielki Format

Mutoh na ISA 2007

 

Specjalnie dla OUTDOOR MEDIA z Las Vegas: Katarzyna Jędrocha, dyrektor zarządzająca oraz Maciej Juchkiewicz Prezes Zarządu firmy Atrium.

W dniach od 11 do 14 kwietnia Hotel Mandalay Bay gościł największe firmy przemysłu reklamowego na świecie. 22 tysięcy gości odwiedziło ponad pół tysiąca wystawców.

Naszym celem było odwiedzenie stanowiska koncernu Mutoh. Na dużej powierzchni japońsko-belgijski producent zaprezentował niemal wszystkie urządzenia ze swojej oferty. Nie zabrakło tam także nowości. Jedną z nich był profesjonalny ploter tnący Mutoh SC-PRO 1650. Jest to model nowej generacji, bazujący na sprawdzonej serii SC. Ploter ma możliwość cięcia po konturze zadrukowanej grafiki dzięki automatycznemu systemowi laserowego pozycjonowanie E-POS. Dzięki temu w połączeniu z ploterem graficznym mamy bardzo wydajny zestaw tnąco-drukujący.

Oprócz targów odbyło się szereg wydarzeń towarzyszących. M.in. odbyło się zamknięte spotkanie dla dystrybutorów firmy Mutoh z całego świata. Zapowiedziano kilka nowości w segmencie ploterów drukujących. Zostaną one zaprezentowane na zbliżających się targach Fespa w Berlinie. Wśród przybyłych dystrybutorów można było usłyszeć bardzo pozytywne opinie na temat druku falą z przeplotem (Intelligent Interweaving czyli Wave Print). Jest to więc aktualny kierunek rozwoju firmy Mutoh.

 

www.atrium.com.pl