Nowości, Wielki Format

Jeti 3312 w Impet Studio

W marcu bieżącego roku Impet Studio z Krakowa zakupiło ploter Jeti 3312. Urządzenie pracuje w drukarni wielkoformatowej IMPET FORMA. Dostawcą maszyny jest Atrium Centrum Ploterowe.

Gandinnovations Jeti 3312, to ploter o szerokości zadruku 3.3 metra. Wersja 12-głowicowa (3 x CMYK) tego urządzenia zostanie zainstalowana w krakowskiej siedzibie firmy. Będzie to duże wzmocnienie mocy produkcyjnych drukarni.
Jeti to linia produkcyjnych, wysoko wydajnych ploterów solwentowych drukujących w systemie roll-to-roll. Rzeczywista rozdzielczość jaką osiąga to maksymalnie 600 dpi. Materiały na jakich można drukować to wszelkie elastyczne media czyli banery, folie, tkaniny, papiery, siatki, itd.
Wielkoformatowe drukarki Jeti są wybierane przez największe agencje i drukarnie wielkoformatowe z uwagi na doskonałe wydruki, wydajność oraz wysoką jakość urządzenia.
 

Jeti 3312 RTR
Producent: Gandinnovations
Technologia drukowania: Piezo
Atrament: solwent
Szerokość: 3.3 m
Rozdzielczość: rzeczywiste 600 dpi
Głowice: 12 x Spectra
Kolory: 3 x CMYK
Wymiary: 5.23 x 1.53 x 0.84 m
Ciężar: 1723 kg
Gandinnovations Yeti, to linia ploterów solwentowych drukujących w systemie roll-to-roll. Szerokości poszczególnych modeli to 3.30 i 5.10 metra. Plotery linii Jeti osiągają ogromne prędkości. W trybach niższej jakości wydajność sięga od kilkudziesięciu do nawet 220 m2/h, a w trybach produkcyjnych (wysoka jakość) 30-60 m2/h.
Jeti drukuje w rzeczywistej rozdzielczości 600 dpi, oczywiście niższe rozdzielczości są również dostępne. Materiały na jakich można drukować to wszelkie elastyczne media: banery, folie, tkaniny, papiery, siatki etc.