Nowości, Wielki Format

Vutek w Labo Print

 

Nowa 5 metrowa maszyna firmy Vutek Ultra Vu 5330 została zainstalowana w połowie stycznia bieżącego roku w Wielkoformatowej Drukarni Cyfrowej Labo Print w Poznaniu. To już drugie z kolei urządzenie tego producenta działające w tej drukarni zainstalowane przez firmę Reprograf z Warszawy.

Drukarka UltraVu II 5330 stanowi najpełniejszą kombinację najwyższej wydajności i najlepszej jakości druku dla urządzeń solwentowych 5-metrowych. To jedyna 5 metrowa maszyna w Polsce drukująca ośmioma kolorami w rozdzielczości aż 360 dpi. Jej dodatkową zaletą jest wysoka wydajność druku na poziomie aż 207 m2/h, co znacznie zwiększa możliwości produkcyjne drukarni. Urządzenie posiada możliwość jednoczesnej pracy aż na 4 rolkach !!!, co znacznie minimalizuje czas druku.

– Dzięki nowej maszynie nasza drukarnia jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Powiększony park maszynowy jest gwarancją dotrzymania terminu każdego zlecenia. Zarówno obecni jak i nowi klienci z pewnością zechcą wypróbować najwyższej jakości druku o szerokości 5 metrów, który umożliwi im realizację kampanii reklamowych niezależnie od wielkości i ilości wykorzystywanych nośników reklamowych – powiedział Krzysztof Fryc z Labo Print.

www.laboprint.pl