Nowości, Wielki Format

Nowy ploter

Firma Folplex, od przeszło 16 lat zajmująca się sprzedażą materiałów do wyrobów reklam, wyrobów z plexi i PCV: stojaków, kasetonów, prezenterów, ekspozytorów, tablic reklamowych, podświetlanych liter przestrzennych, druku wielkoformatowego, grawerowaniem i cięciem laserem oraz produkcją upominków reklamowych, powiększyła swoje zaplecze maszynowe o nowy, bardzo szybki ploter solwentowy, Mimaki JV5-160S. 

Mimaki JV5-160S, to jeden z najszybszych ploterów solwentowych na rynku, który jednocześnie pozwala na zachowanie najwyższej jakości wydruków. W optymalnych warunkach uzyskuje prędkość zadruku 54 m2/h w trybie 540×720 dpi, natomiast 40 m2 na godzinę w rozdzielczości 540×1080 dpi; 1m2 zadrukowuje w czasie 90 sekund. Maksymalna szerokość pola zadruku to 160 cm.

Używany jest do druku na mediach "lekkich" tzn. na foliach samoprzylepnych (mat, błysk, banerowe, bezbarwne, translucentne) oraz folii one way vision.

Realizacja polityki firmy jest możliwa dzięki doborowi odpowiednich narzędzi pracy. Mimaki JV5 automatycznie rozpoznaje grubość medium, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie optymalnej jakości druku nawet przy zadruku mediów o różnej grubości. Automatyczna kontrola stanu dysz eliminuje niepotrzebne straty w materiale i atramencie, co pozwala na obniżenie kosztów.

Pracownicy firmy zwracają uwagę, że wszystkie te cechy wpływają na podwyższenie standardu wykonywanych przez firmę prac. Zlecenia realizowane są w ich opinii dużo szybciej, ich jakość uległa polepszeniu, a ceny obniżeniu dzięki eliminacji strat.

www.taniareklama.pl.

Folplex od przeszło 16 lat zajmująca się sprzedażą materiałów do wyrobów reklam, wyrobów z plexi i PCV: stojaków, kasetonów, prezenterów, ekspozytorów, tablic reklamowych, podświetlanych liter przestrzennych, druku wielkoformatowego, grawerowaniem i cięciem laserem oraz produkcją upominków reklamowych.

Firma zajmuje się tworzeniem reklam wizualnych dla klientów indywidualnych i agencji reklamowych. Posiada własne zaplecze materiałowe i techniczne, dzięki czemu wszelkie przedsięwzięcia realizuje od momentu powstania projektu aż do jego montażu. Dysponuje trzema oddziałami w Warszawie, obsługuje klientów z całej Polski.