Nowości, Wielki Format

Jeti 3312 w Apiko

 

Gdańska drukarnia wielkoformatowa Apiko rozbudowała swój park maszynowy o kolejny ploter – Jeti 3312 firmy Gandinnovation.

Przed kilkoma tygodniami obok drukujących już ploterów Mutoh Osprey i Mutoh Rockhopper III stanął grand-formatowy Jeti 3312 o szerokości zadruku 3.2 metra. Cały park maszynowy, jak i najnowszy nabytek firmy Apiko pochodzi od jednego dostawcy – firmy Atrium Centrum Ploterowe.

Jeti 3312 to solwentowy ploter drukujący w systemie roll-to-roll. Łączy w sobie wysoką wydajność i jakość – rzeczywista rozdzielczość wynosi 300 dpi, a jego wydajność kształtuje się na poziomie ponad 2000 m2 na dobę. Ploter wyposażony jest w 12 głowic Spectra w układzie 3xCMYK. Może drukować na różnego rodzaju mediach, takich jak banery, siatki, tkaniny, papiery.

– Biorąc pod uwagę kilka składników: koszt zakupu urządzenia, ceny atramentów, prędkość można stwierdzić, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań grand-formatowych na rynku – powiedział OUTDOOR MEDIA Piotr Kaczorowski, właściciel drukarni Apiko.

Obszerny wywiad przedstawiamy na kolejnych stronach magazynu.

 

 

 

www.apiko.pl

www.atrium.com.pl