Nowości, Wielki Format

Akcesoria od Spandex-u

 

Spandex poszerzył ofertę o grupę produktów marki ImagePerfect™ wykorzystywanych w procesie obróbki aplikacji wielkoformatowych. Obejmuje ona płyny do czyszczenia oklejanej powierzchni, taśmy samoprzylepne oraz urządzenie do oczkowania banerów i tkanin.

Nowe rodzaje produktów w ofercie Spandex są bardzo pomocne, a często nawet niezbędne, w procesie przygotowywania aplikacji wielkoformatowych takich jak banery, siatki, grafiki na pojazdach. Są to kolejne produkty ImagePerfect™, własnej marki Spandex.

Płyn do czyszczenia karoserii

Wśród nowo wprowadzonych produktów jest płyn do oczyszczania i odtłuszczania powierzchni IP Magic Apply. Dzięki zawartym składnikom płyn ten skutecznie oczyszcza takie powierzchnie jak karoserie samochodowe, szkło, lustra, blacha, przyczepy samochodowe
i dodatkowo ułatwia nakładanie folii winylowej. IP Magic Apply jest bardzo pomocny zwłaszcza przy nakładaniu grafik o dużych rozmiarach. Ze względu na swoje właściwości i atrakcyjna cenę płyn IP Magic Apply jest ciekawą alternatywą dla droższych produktów innych marek

Taśmy do podklejania banerów PCV

ImagePerfect to także produkty do przygotowania i obróbki banerów. W nowej ofercie dostępne są taśmy samoprzylepne IP Seam Tack Tape z wysokiej jakości mocnym klejem, przeznaczone do podklejania i łączenia banerów i tkanin PCV. Dzięki zastosowaniu Seam Tack można uniknąć łączenia mediów przez zgrzewanie lub szycie przy aplikacjach przeznaczonych na krótko i średniookresowe ekspozycje. Innym rodzajem taśmy jest IP Mounting Tape przeznaczona do podklejania i łączenia materiałów typu papiery, syntetyki PP, PET oraz Tyvek. Do obróbki banerów przeznaczone jest też profesjonalne urządzenie Hiker H 901, służące do oczkowania banerów. Hiker umożliwia oczkowanie w trzech średnicach dzięki użyciu wkładek oczkujących 8, 9,5 i 12,7 mm.

www.spandex.com.pl