Nowości, Wielki Format

Sukces warsztatów

W grudniu odbyły się ostatnie w 2006 r. warsztaty poświęcone profesjonalnemu aplikowaniu folii samoprzylepnych, organizowanych przez firmy Avery Dennison Polska i Studio Plastyczne FX. W sumie w ośmiu spotkaniach, jakie odbyły się w mijającym roku, wzięło udział około 100 osób z całej Polski, reprezentujących agencje reklamowe, drukarnie wielkoformatowe i firmy specjalizujące się w grafice pojazdowej.

Cykl warsztatów szkoleniowych Avery Dennison Polska i Studia Plastycznego FX składał się z czterech szkoleń o charakterze podstawowym i czterech szkoleń zaawansowanych. Pierwsze z nich, jednodniowe, obejmowało podstawy teoretyczne oklejania pojazdów folią samoprzylepną. Z kolei warsztaty zaawansowane, poza częścią teoretyczną, obejmowały aplikację folii w głębokich przetłoczeniach i całościowe oklejanie pojazdów. Wszystkie spotkania prowadził Krzysztof Wolski, szef Studia Plastycznego FX, będącego autoryzowanym centrum szkoleniowym Avery Dennison Polska.

Wiele osób, które uczestniczyły w warsztatach podstawowych, natychmiast po ich zakończeniu zgłaszało swoją obecność na szkoleniach zaawansowanych – podkreśla Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca polskiego oddziału Avery Dennison Graphics & Reflective Division. – Bardzo nas to cieszy, gdyż oznacza, że zawartość merytoryczna warsztatów oraz poziom wiedzy prowadzącego spotkały się z aprobatą uczestników. Potwierdzeniem tego są również wypełniane przez nich ankiety. Zdecydowana większość uczestników uznała w nich organizowane przez nas imprezy za niezwykle przydatne i wyraziła zainteresowanie innymi tego typu spotkaniami w przyszłości.