Nowości, Wielki Format

Spandex dystrybutorem Seal

Seal Graphics jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczania i uszlachetniania wydruków wielkoformatowych, zapewniającym najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Seal i Spandex współpracują ze sobą na wielu rynkach ale tylko w niektórych krajach, np. Czecha i Słowacji, Spandex posiada wyłączność na dystrybucję tej marki. Do grona krajów z ekskluzywną dystrybucją produktów Seal dołączył także polski oddział Spandex.

Seal Graphics jest producentem pełnego asortymentu specjalistycznych laminatów do zabezpieczania i uszlachetniania wydruków. Wśród nich są zarówno laminaty na zimno np. ekonomiczna seria Print Shield Base, jak i na gorąco np. Seal Thermashield lub Jet Guard. Laminaty Seal przeznaczone są odpowiednio do wszystkich rodzajów aplikacji, w tym zabezpieczania reklam podłogowych, prac artystycznych, systemów prezentacyjnych, bannerów i wielu innych. W ofercie firmy są także kleje i folie montażowe z serii Print Mount służące do nakładania wydruków na różne podłoża, np. płyty, podłogi, do łączeni materiałów itp.

Seal jest także producentem pełnej gamy profesjonalnych laminatorów. Obejmują one laminatory na zimno np. Seal 54 Base oraz laminatory na gorąco np. Seal 62 Ultra. Co ważne laminatory przystosowane do pracy na gorąco mogą służyć także do zabezpieczania na zimno oraz do enkapsulacji. W ofercie tej marki znajdują się również najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie laminatory płynne z serii AquaSeal wraz ze specjalnymi laminatami płynnymi serii AquaSeal Liquid.