Nowości, Wielki Format

5m x 2

Dwie kolejne sprzedaże maszyn wielkoformatowych Vutek ultra VU 5330 EC dokonane przez firmę Reprograf otwierają nowy 2007 rok. Instalacje odbędą się pod koniec stycznia.

Plotery trafią do drukarni BS Extreme mieszczącej się w Warszawie oraz Labo Print z Poznania, która dokonuje już kolejnego zakupu maszyny w Reprografie. Pierwszym zakupem był ploter Vutek Ultra VU 3360 EC.

Vutek Ultra VU 5330 EC to 5m solvent drukujący ośmioma kolorami. Dzięki możliwości przełączenia maszyny w tryb 2 x CMYK uzyskujemy możliwość druku z prędkością do 207 m2/h, dużą zaletą są również niskie koszty eksploatacji. Wielkoformatowa drukarka Ultra VU 5330 EC drukuje na bardzo dużej gamie różnych podłoży takich jak winyle, samoprzylepne folie, papier, mesh oraz na wielu innych co czyni z niej bardzo wszechstronne urządzenie. Zastosowanie tuszy o odpowiedniej formule powoduje, że wydruki świetnie nadają się do zastosowań zewnętrznych, bez konieczności dodatkowego ich zabezpieczania. Decyduje o tym ich odporność na warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, temperatura czy promieniowanie UV.

Możliwości stosowania najnowszej generację farb o nazwie BioVu przyjaznych środowisku, tworzonych w 100% z surowców odnawialnych powoduje iż Vutek Ultra Vu 5330 jest innowacyjnym urządzeniem. Coraz większe zainteresowanie farbami przyjaznymi środowisku, jest wynikiem regulacji prawnych zmierzających w kierunku narzucenia wymogów stosowania takich farb. Również klienci jasno sprecyzowali swoje wymagania: chcą mieć możliwość drukowania na wielu różnych niepowlekanych podłożach bez konieczności zaprzątania sobie głowy wyziewami, oparami i drogimi systemami wentylacyjnymi.

Vutek Utrla Vu 5330 EC jest maszyną trwałą, niezawodną, innowacyjną a możliwości które w sobie łączy – wysoka jakość, prędkość przy bardzo łatwej obsłudze powodują że jest najlepszą 5m maszyną solventową na rynku.

www.reprograf.com.pl