16 marca - Dni Otwarte z ploterami Mutoh

Polski dystrybutor ploterów Mutoh zaprasza do Opola, na przedsezonowe prezentacje tych japońskich drukarek wielkoformatowych.

Atrium Centrum Ploterowe regularnie, kilka razy w roku organizuje Dni Otwarte, na które przyjeżdżają zainteresowani drukiem wielkoformatowym z całego kraju. Za każdym razem na uczestników czeka kilkanaście urządzeń do produkcji wielkoformatowej.

- Dni Otwarte to wspaniała okazja sprawdzić możliwości różnych modeli urządzeń. Jesteśmy obecni na wszystkich targach branżowych, ale jak wiadomo, zgiełk i czas nie pozwala dogłębnie zapoznać się z możliwościami technicznymi, porównać maszyny, dobrać najbardziej odpowiednią do swojego charakteru produkcji. Po to organizujemy regularnie Dni Otwarte, w różnych regionach Polski, ale najczęściej, jak i tym razem w naszej centrali w Opolu. Zaprezentujemy kilkanaście drukarek wielkoformatowych, w tym osiem urządzeń marki Mutoh. Począwszy od ValueJet 628 w 62-centymentrowej szerokości, przez popularne maszyny 160-centymetrowe takie jak VJ-1604X, VJ-1624X czy VJ-1638X po ponad 3-metrowe maszyny produkcyjne - mówi Michał Pytel, specjalista dz. ploterów w Atrium Centrum Ploterowe.

Na uczestników oprócz maszyn będą czekały także nie mniej ciekawe tematy związane z materiałami eksploatacyjnymi.

Udział w pokazach jest bezpłatny, po rejestracji na stronie dystrybutora.

www.atrium.com.pl

Dodane tagi