Noworoczne pokazy i premiery ploterów Artemis

Z początkiem roku Atrium zaprezentuje kilka przemysłowych, wielkogabarytowych drukarek w tym super szybki ploter drukujący do 260 m2/h.

Podczas styczniowych Dni Otwartych, które odbędą się 12 stycznia, uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania drukarek LED-UV, UV, solwentowych i eko-solwentowych. Najmniejsze z nich miały 160 cm szerokości zadruku, największe 3.20 m.

Ploterom Artemis zawsze towarzyszy duże zainteresowanie, gdyż przykuwają uwagę jakością wykonania, możliwościami technicznymi i atrakcyjną ceną. Dwa najnowsze modele LED/UV – Orion i Pulsar – jesienią zdobyły Złote Medale Festiwalu Druku.

- W portfolio Artemis znajdują się urządzenia idealne na polski rynek. Łączą w sobie jakość nieodbiegającą od „markowych” urządzeń japońskich czy europejskich i atrakcyjną cenę, nierzadko 2-3 razy niższą od porównywalnych maszyn. Cieszymy się, że od wielu lat dostarczamy na polski rynek taki „złoty środek”. Jeśli już jesteśmy przy złotym kolorze, jesteśmy dumni, że dwa premierowe plotery LED-UV i UV zostały wyróżnione przez konkursowe jury i zostały uhonorowane Złotymi Medalami FestiwaluDruku.pl - mówi Paweł Stania z działu marketingu dystrybutora ploterów Artemis w Polsce.

Na grudniowym Artemis Open House zaprezentowano urządzenia reprezentujące kilka wielkoformatowych technik druku i wykończeń. Przyszłościowy druk LED-UV na materiałach miękkich o szerokości do 3.20 m był domeną plotera Artemis Pulsar. Przemysłowy druk UV na materiałach sztywnych prezentowany był na flatbedzie UV Artemis Orion. Szybki druk solwentowy odbywał się na znanym ploterze serii Artemis KM 32xx. Natomiast druk ekologiczny w popularnym formacie 160 cm był domeną drukarki Artemis 1621.

W styczniu w demo-room pojawi się super szybki Artemis KM 3208-30 H SPEED, drukujący do 260 m2/h.

Polskim dystrybutorem ploterów Artemis jest Atrium Centrum Ploterowe.

www.artemisprinters.eu

 

Dodane tagi