NOWOŚĆ

Ekosolwentowe Dni Otwarte w API.PL

API.PL zaprasza na EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE! W dniach 31 lipiec – 1 sierpnia na indywidualnych konsultacjach będzie można poznać możliwości ploterów ekosolwentowych serii EPSON SureColor SC-S, które podbiły rynek europejski.

Japoński koncern EPSON słynący z inwestycji w innowacje, wypuszczając w zeszłym roku plotery EPSON SureColor SC-S80610, SC-S60610, SC-S40610 zapowiadał rewolucję na rynku ekosolwentowym i tak się też stało.

Produkty firmy EPSON zajęły pierwsze miejsce na rynku europejskim, awansując z 5 miejsca i udziału na poziomie 9% w roku 2015 r. na czołową pozycję z udziałem 28,4% pod koniec 2016 r.

Klienci w szczególności docenili JAKOŚĆ i SZYBKOŚĆ druku oraz łatwość obsługi. Plotery serii SC-S zapewniają użytkownikom możliwość wyboru najlepszego dla ich potrzeb urządzenia obsługującego od 4 do 10 kolorów (w tym kolor biały i metalik), będącego w stanie zadrukować do 95,3 m2 na godzinę w jednym przebiegu.

Na DNIACH OTWARTYCH w API.PL będzie można:

  • Dowiedzieć się wszystkiego o nowej serii EPSON SC-S,
  • Przetestować plotery ekosolwentowe na różnych mediach – w szczególności pod względem prędkość i jakość druku,
  • Wyliczyć koszty druk swoich prac produkcyjnych na prezentowanych urządzeniach,
  • Omówić SPECJALNE WARUNKI ZAKUPU ploterów i atramentów przygotowane wyłącznie dla uczestników naszego wydarzenia,
  • Dobrać do indywidualnych potrzeb urządzenia wspierające czyli laminatory (w nowej wersji) ECOROLL EXPERT PRO  oraz oczkarki i stojaki na media firmy PLASTGROMMET,
  • Przetestować nowości w zakresie MEDIÓW DO DRUKU, a w szczególności folie monomerowe oraz nową linię tapet do druku.

Uczestnictwo w DNIACH OTWARTYCH jest bezpłatne. Każdy uczestnik umawiany jest na konkretną godzinę i wciągu 1,5h wraz z dedykowaną obsługą handlową i serwisową korzysta z dostępnego parku maszynowego.

Miejsce spotkań: Aleksandrów Łódzki, ul. Daszyńskiego 134, zapisy TUTAJ.

www.api.pl

KL

 

Dodane tagi