NOWOŚĆ

Kopiowanie, drukowanie i skanowanie - urządzenie 3w1 z serii PIXMA TS3150 od Canon

Canon zaprezentował nowe wielofunkcyjne drukarki atramentowe 3w1 do zastosowań domowych z serii PIXMA TS3150. To łatwe w użyciu, stylowe urządzenia z funkcją Wi-Fi, zaprojektowane z myślą o rodzinach, studentach oraz użytkownikach, którzy szukają szybkiego urządzenia do druku zarówno dokumentów, jak i wyrazistych zdjęć obrazujących niezapomniane chwile.

Drukarki PIXMA TS3150 to stylowe i trwałe urządzenia, które zostały wyposażone w wiele nowych funkcji, m.in. czujnik wykrywania papieru czy funkcję drukowania zdjęć bez obramowania[1] oraz rozbudowane opcje łączności bezprzewodowej, które pozwalają drukarkom łączyć się z licznymi aplikacjami mobilnymi Canon. Urządzenia dostępne są w białej i czarnej wersji kolorystycznej[2].

Nowy stylowy wygląd

Wytrzymała obudowa jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się licznymi śladami palców swoich pociech na drukarce. Dzięki błyszczącemu wykończeniu powierzchni i nowoczesnym wzorom w kratkę, drukarka na długo zachowa swój atrakcyjny wygląd.

Intuicyjna obsługa

PIXMA TS3150 jest prosta w użyciu i przystępna cenowo. Nowy model wyposażono w ekran LCD o przekątnej 3,8 cm oraz przyciski do szybkiej i intuicyjnej konfiguracji funkcji bezprzewodowych. Dodatkowo użytkownicy mogą błyskawicznie sprawdzić ustawienia drukowania i papieru. Podłączenie drukarki to także nic trudnego – wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby aktywować tryb Access Point i podłączyć drukarkę bez pośrednictwa routera. Nowa funkcja wykrywania papieru pomaga zabieganym rodzinom czy studentom uprościć i przyspieszyć proces drukowania.

Udoskonalone funkcje łączności i udostępniania

Dzięki niezawodnej funkcji Wi-Fi, drukarki z serii PIXMA TS3150 umożliwiają użytkownikom jeszcze szybsze drukowanie ze smartfona lub tabletu. Aplikacja Canon PRINT eliminuje konieczność używania komputera do kopiowania, drukowania i skanowania, a tym samym gwarantuje bezproblemową i bezprzewodową obsługę urządzenia.

Korzystając z aplikacji Canon PRINT i usługi PIXMA Cloud Link użytkownicy mają możliwość drukowania i przesyłania dokumentów oraz zdjęć bezpośrednio z serwisów społecznościowych lub popularnych serwisów przechowywania danych, takich jak np. Google Drive. Usługa PIXMA Cloud Link to idealne rozwiązanie dla miłośników fotografii i popularnego serwisu Instagram, którzy chcą drukować[3] perfekcyjne zdjęcia bezpośrednio z kanałów społecznościowych. PIXMA TS3150 obsługuje papier w formacie kwadratu[4] – charakterystycznym dla serwisu Instagram[5] – a także umożliwia drukowanie fotografii bez obramowania. To oznacza, że użytkownicy mogą uzyskać wysokiej jakości wykończenie zdjęć bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo nowa seria drukarek PIXMA TS3150 jest kompatybilna z aplikacjami AirPrint na Apple iOS, Mopria® na Androidoraz urządzeniami mobilnymi Windows 10, co umożliwia natychmiastowe drukowanie.

Kreatywność bez końca dla całej rodziny

Nowa aplikacja Canon Message in Print[6] pozwala użytkownikom dołączać do wydrukowanych zdjęć niewidoczne wiadomości w postaci animacji, muzyki, wideo lub tekstu. Odbiorca może odczytać wiadomość przytrzymując swój iPhone nad wydrukowanym zdjęciem. Tym samym Canon daje użytkownikom możliwość dzielenia się niezapomnianymi wspomnieniami w wyjątkowy, spersonalizowany sposób tak, aby zdjęcia mogły opowiadać jeszcze pełniejszą historię.

Urządzenia z serii PIXMA TS3150 są kompatybilne z usługami i aplikacjami Canon – Creative Park, CREATIVE PARK PREMIUM, Easy Photo-Print+ oraz My Image Garden – które zostały stworzone z myślą o potrzebach kreatywnej, rodzinnej zabawy. Poprzez interaktywne sposoby udostępniania obrazów, aplikacje te są znakomitym źródłem rozrywki i pobudzają kreatywność nie tylko maluchów, ale także samych rodziców. Nieważne czy drukujesz spersonalizowane kartki lub kalendarze czy zdjęcia do albumu rodzinnego – Twoje dzieciaki nie będą nudzić się nawet przez chwilę.

Drukarki PIXMA TS3150 gwarantują druk najwyższej jakości w przystępnej cenie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać zarówno piękne zdjęcia, jak i ważne dokumenty. Łatwe w użyciu, wygodne, niezawodne i zaawansowane technologicznie urządzenia 3w1 PIXMA TS3150 to doskonały wybór dla użytkowników domowych.

[1] Drukowanie zdjęć bez obramowania do 13 x 18 cm

[2] Kolory mogą różnić się w zależności od lokalizacji

[3] Funkcja skanowania do chmury lub na pocztę e-mail jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

[4] Obsługiwane przez My Image Garden, PIXMA Cloud Link, Easy-PhotoPrint+ oraz aplikację Canon PRINT

[5] Przy użyciu papieru fotograficznego Canon Glossy II Photo Paper Plus 13 x 13 cm

[6] Aktualnie dostępna jedynie na telefonie iPhone z systemem iOS9 lub wyższym

www.canon.pl

KL

Dodane tagi